4 : 1     ( 0 : 0 )

rozhodčí: Ladislav Tinák

góly:  2x Eduard Špalek (47´ a 58´),  Jiří Kováč (64´), Lukáš Bucala (73´)

sestava:  Martin Procházka - Karel Křížek, Miloslav Maťha (60´ Petr Babka), Pavel Bucala, Josef Svoboda - David Kněžík, Jakub Míka, Tomáš Říha, Lukáš Bucala - Jiří Kováč, Eduard Špalek

Po tristní bilanci z posledních tří kol - získaný 1 bod - bylo třeba vyhrát, značka NUTNĚ. První poločas byl z naší strany ve znamení nakopávaných míčů, které moc úspěchů přes vysokou obranu hostí nenabízeli. Hra přes záložní řadu vůbec neexistovala. Však z toho také nebyla žádná pořádná akce, pouze Jirka Kováč zahrozil díky svým individuálním schopnostem. To druhý poločas byl o něčem jiném. Hned po rozehrávce přišla kombinace, na jejímž konci byl Eda Špalek, pohrál si s dvěmi obránci soupeře a krásnou umístěnou střelou rozvlnil síť, snad konečně prolomil prokletí!! :-) Zvýšit mohl David Kněžík po dobrém pasu od Jirky Kováče, z úhlu však minul branku o pověstný chloupek. Eda Špalek nám následně předvedl, že smolné období již hodil za hlavu a samostatný nájez na brankáře proměnil s naprostým klidem - 2:0. Podobně si vedl ve stejné situaci Jirka Kováč. To už hosté totálně odpadli a my konečně předváděli našim fanouškům hru oku lahodící. Na čtyřgólový rozdíl zvýšil Lukáš Bucala náhernou střelou z poza velkého vápna. Kaňkou byla poslední minuta a rohový kop, kdy nejprve Josef Svoboda vykopl míč z brankové čáry na další roh a z totožně zahraného rohu jsme pokazili Martinu Procházkovi čisté konto.